Servis tlačiarní HP a Canon (HP-CANON)

Pokazila sa Vám tlačiareň, zasekol sa Vám papier, alebo Vám kopírka hlási vymeniť niektorý diel, či servis ? Zavolajte nám, mi Vám pomôžeme problém odstániť.
Zabezpečíme Vám pozáručný servis laserových a atramentových tlačiarní a multifunkčných laserových a atramentových zariadení značky HP a CANON, viem prísť po dohode, aj na Vami určené miesto, za dopravné.

Mam konkrétne riešenia na tieto chyby tlačiarní:

Canon_MP240_chyba_E8 - mám konkrétne riešenie na tento problém, treba tlačiareň priniesť, oprava štandardne stojí 30,- Euro aj s diagnostikou.

Canon_MP180_5B00 - mám konkrétne riešenie na tento problém, treba tlačiareň priniesť, oprava štandardne stojí 30,- Euro aj s diagnostikou.

HP_LJ_1536_ADF_error a v dalších modeloch od HP, ktoré použivajú rovnaký skener, je ich veľa - problém s podávačom papiera na skenery ak nedetekuje papier, prípadne nefunguje vôbec, pozor nie pri mechnickom poškodení, počíta zuby a podobne, treba tlačiareň priniesť, oprava štandardne stojí 60,- Euro aj s diagnostikou.

Canon 2318L_000007-0000 (A3) mám konkrétne riešenie na tento problém, treba tlačiareň priniesť, oprava štandardne stojí 100,- Euro aj s diagnostikou.

Špiní Vám tlačiareň pri tlači, zasekáva sa Vám papier pri tlači, alebo skenovaní (ADF), viem Vám problém vyriesiť, môžete tlačiareň priniesť, ale viem aj prísť k Vám, oprava  štandardne stojí 20,- Euro aj s diagnostikou + 10,- Euro dopravne v rámci BA, ak nie je nutné vymeniť náhradný diel, kde dostanete cenovú ponuku opravy, a zaplatíte len diagnostiku v pripade, že nebudete chcieť opravu.

Pri skenovaní Vám robí tlačiareň na dokumente pásy, mám konkrétne riešenie na tento problém, oprava sa dá riešiť aj u Vás doma, po naplánovaní termínu stretnutia, oprava štandardne stojí 20,-Euro aj s diagnostikou + 10,- Euro dopravné v rámci BA.

Chyba_B200 u Canon atramentových tlačiarní, naprikla rady Pixma, alebo MGXXXX je momentálne nerenatabilná, ide o chybu, ktorá hlasi vadnú tlačovú hlavu.
Zaujmavé je, že sa táto chyba prejví, pár mesiacov po skončení záruky, preto odporúčam zakaznikom kupavať takú tlačiaren, kde sa dajú meniť s zásobnikmi atramentu aj tlačové hlavy.
Ak máte záujem, rád vám takú tlačiareň predám.

Viem riešiť veľa ďalších chýb a problémov, je dobré ak mate záujem o opravu Vaśho zariadenia, do emailu uviesť kontakt na Vás, značku, model zariadenia a problém čo zariadenie robí, alebo nerobí, a až potom zavolať a dohodnúť termín stretnutia.

 

LogoVTMVladimír Turanský - VTMPROFIK, Slovinská 3412/8, 82104 Bratislava - Ružinov (60 metrov od Rožňavskej ulice). Nie som platcom DPH.
Servis počítačov, notebookov a periférií. Záchrana dát z mobilných zariadení, tabletov, smartphonov atď.