Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies.
Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.
Ak naozaj súhlasite, stlačte zelené tlačítko.

Servis tlačiarní HP a Canon (HP-CANON)

Pokazila sa Vám tlačiareň, zasekol sa Vám papier, alebo Vám kopírka hlási vymeniť niektorý diel, či servis (oprava_tlaciarne,  opravit_tlaciaren)?
Potrebujete pravidelne udržiavať Vaše tlaciarne v dobrej kondicií ?
Zavolajte mi, pomôžem Vám problém vyriešiť.
Zabezpečím Vám pozáručný servis laserových, atramentových aj multifunkčných tlačiarní značky HP a CANON, viem prísť po dohode, aj na Vami určené miesto, za dopravné.

Viem riešiť veľa chýb a problémov.
Je dobré ak mate záujem o opravu Vašej tlačiarne, pripraviť si a uviesť značku, model a seriove číslo zariadenia, problém
čo zariadenie robí, alebo nerobí, až potom zavolať a dohodnúť termín stretnutia, nasledne poslat to všetko emailom.
Nezabudnite prosim uviesť mobilne cislo a pripadne adresu, kde sa nachadza Vase zariadenie.

Mam konkrétne riešenia na tieto chyby tlačiarní:

HP_PW_P77740z_error - ( tlaciaren HP PageWide Managed P77740)
                                  - padá Vam do modrych obrazoviek (modra smrt)
                                  - otáča Vám obraz pri kopirovaní, alebo skenovaní
                                  - zasekáva a dokrčí Vam original dokument pri
                                    kopirovaní a skenovaní z ADF
                                    (automatický podávač dokumentov)
                                  - zmršťuje, alebo deformuje Vám obraz, pri
                                    kopirovaní a skenovaní z ADF
                                    (automatický podávač dokumentov)
                                  na to všetko mám riesenie, cena je na dopyt.

Canon MX870_Chyba_6A80 - tlaćiareň Vám pri zadaní tlače vypíše chybové hlásenie 6A80, nie je problém, tuto chybu viem odstrániť, tlačiareň treba doniesť do servisu, predpokladaná cnena opravy 50,- €

Canon MAXIFY MB5050 Chyba_5C01 -  tlaćiareň Vám pri zadaní tlače vypíše chybové hlásenie 5C01, nie je problém, tuto chybu viem odstrániť, tlačiareň treba doniesť do servisu, predpokladaná cnena opravy 40,- € 

HP_M477_error_59.f0
HP_M477_chyba_59.F0 -  ( tlaciaren HP CLJ Pro MFP M477 ) mám konkrétne riešenie na tento problém, a viem ho riesit aj u Vas na mieste, oprava štandardne stojí 90,- Euro aj s diagnostikou + dopravné 12 €.

HP_477_RJ45_error -  ( tlaciaren HP PageWide Pro 477 ) prestala Vám fungovať metalická sieťová katra, mám konkrétne riešenie na tento problém, a viem ho riesit aj u Vas na mieste, oprava štandardne stojí 90,- Euro aj s diagnostikou + dopravné 12 €.

HP_X476_RJ45_error - ( tlaciaren HP Officejet Pro X476 ) prestala Vám fungovať metalická sieťová katra, mám konkrétne riešenie na tento problém, a viem ho riesit aj u Vas na mieste, oprava štandardne stojí 90,- Euro aj s diagnostikou + dopravné 12 €.

HP_P57750_RJ45_error - ( tlaciaren HP PageWide Managed P57750 ) prestala Vám fungovať metalická sieťová katra, mám konkrétne riešenie na tento problém, a viem ho riesit aj u Vas na mieste, oprava štandardne stojí 90,- Euro aj s diagnostikou + dopravné 12 €.

HP_PW_477_netlaci_BW - ( netlačí_čiernu farbu tlaciaren HP PageWide Pro 477 ) prestala Vám tlacit_cierna, alebo ina farba pri okraji, alebo Vám vynecháva celé pasy, mám konkrétne riešenie na tento problém, a viem ho riešit aj u Vás na mieste, oprava štandardne stojí 90,- Euro aj s diagnostikou + dopravné 12 €, v prípade, že sa to do 1 hod. nepodarí tlačiareň zoberiem na dielnu, kde sa pustia čistiace procesy. Môže to trvat individuálne dlho, mám 90 % úspešnosť. Cena zostava 90€ + dopravné 24€.


HP_OJ476_netlaci_BW - ( tlaciaren HP Officejet Pro X476 ) prestala Vám tlačiť_čierna, alebo ina farba pri okraji, alebo Vám vynecháva celé pasy, mám konkrétne riešenie na tento problém, a viem ho riešit aj u Vás na mieste, oprava štandardne stojí 90,- Euro aj s diagnostikou + dopravné 12 €, v prípade, že sa to do 1 hod. nepodarí tlačiareň zoberiem na dielnu, kde sa pustia čistiace procesy. Môže to trvat individuálne dlho, mám 90 % úspešnosť. Cena zostava 90€ + dopravné 24€.

HP_P57750_netlaci_BW - ( tlaciaren HP PageWide Managed P57750 ) prestala Vám netlaci_cierna, alebo ina farba pri okraji, alebo Vám vynecháva celé pasy, mám konkrétne riešenie na tento problém, a viem ho riešit aj u Vás na mieste, oprava štandardne stojí 90,- Euro aj s diagnostikou + dopravné 12 €, v prípade, že sa to do 1 hod. nepodarí tlačiareň zoberiem na dielnu, kde sa pustia čistiace procesy. Môže to trvat individuálne dlho, mám 90 % úspešnosť. Cena zostava 90€ + dopravné 24€.

HP_OJ476_CELA_BLIKA - ( tlaciaren HP Officejet Pro X476 ) prestala Vám tlačiť, bliká jak vianočny stromcek (Domček, Šipka speť, ?, Power tlačítko), mám konkrétne riešenie na tento problém, a viem ho riešit aj u Vás na mieste, oprava štandardne stojí 90,- Euro aj s diagnostikou + dopravné 12 €, v prípade, že sa to do 1 hod. nepodarí tlačiareň zoberiem na dielnu. Cena zostava 90€ + dopravné 24€.

Canon_isensys - mam riesenie aj pre tuto radu tlačiarní, cena opravy je podla diagnostiky.

Canon_MP240_chyba_E8 - mám konkrétne riešenie na tento problém, treba tlačiareň priniesť, oprava štandardne stojí 30,- Euro aj s diagnostikou.

Canon_MP180_5B00 - mám konkrétne riešenie na tento problém, treba tlačiareň priniesť, oprava štandardne stojí 30,- Euro aj s diagnostikou.

HP_LJ_1536_ADF_error a v dalších modeloch od HP, ktoré použivajú rovnaký skener, je ich veľa - problém s podávačom papiera na skenery ak nedetekuje papier, prípadne nefunguje vôbec, pozor nie pri mechnickom poškodení, počíta zuby a podobne, treba tlačiareň priniesť, oprava štandardne stojí 60,- Euro aj s diagnostikou.

Canon 2318L_000007-0000 (A3) mám konkrétne riešenie na tento problém, treba tlačiareň priniesť, oprava štandardne stojí 100,- Euro aj s diagnostikou.

Špiní Vám tlačiareň pri tlači, zasekáva sa Vám papier pri tlači, alebo skenovaní (ADF), viem Vám problém vyriesiť, môžete tlačiareň priniesť, ale viem aj prísť k Vám, oprava  štandardne stojí 30,- Euro aj s diagnostikou + 12,- Euro dopravne v rámci BA, ak nie je nutné vymeniť náhradný diel, kde dostanete cenovú ponuku opravy, a zaplatíte len diagnostiku v pripade, že nebudete chcieť opravu.

Pri skenovaní Vám robí tlačiareň na dokumente pásy, mám konkrétne riešenie na tento problém, oprava sa dá riešiť aj u Vás doma, po naplánovaní termínu stretnutia, oprava štandardne stojí 30,-Euro aj s diagnostikou + 12,- Euro dopravné v rámci BA.

Chyba_B200 u Canon atramentových tlačiarní, naprikla rady Pixma, alebo MGXXXX je momentálne nerenatabilná, ide o chybu, ktorá hlasi vadnú tlačovú hlavu.
Zaujmavé je, že sa táto chyba prejví, pár mesiacov po skončení záruky, preto odporúčam zakaznikom kupavať takú tlačiaren, kde sa dajú meniť s zásobnikmi atramentu aj tlačové hlavy.
Ak máte záujem, rád vám takú tlačiareň predám.

 

 

LogoVTMVladimír Turanský - VTMPROFIK, Slovinská 3412/8, 82104 Bratislava - Ružinov (60 metrov od Rožňavskej ulice). Nie som platcom DPH.
Servis počítačov, notebookov a tlačiarní. Záchrana dát z hdd, mobilných zariadení, tabletov, smartphonov, iphone atď.